Відзначили паралімпійців

Відзначили паралімпійців

Сьогодні голова обласної ради Ірина Вахович та її заступник Роман Карпюкзустрічалися зі спотртсменами Мариною Мажулоюта Сергієм Ємельяновим. Вони займають параканое і мають досить потужні здобутки в цьому виді спорту, завдяки чому отримали підвищення в статусі. Повідомляє Волинська обласна рада.

Марина Мажула нині – Майстер спорту міжнародного класу, а Сергій Ємельянов – Заслужений майстер спорту України. Значки та посвідчення паралімпійцям вручили керівники обласної ради.

«Я вітаю вас, бажаю успіхів і не зупинятися на досягнутому. В принципі, ви й не будете зупинятися, бо ви – не такі. Дякую вам за той позитив, яким ви ділиттеся. Волинянам є ким пишатися!», – звернулася до спортсменів Ірина Вахович.

В ході спілкування з керівництвом обласної ради спортсмени розповіли, що мають хороші результати завдяки тренерові Вячеславу Загребі та теплій підтримці своїх родин. Хоча, направду, бачаться з сім'ями дуже рідко, адже тренуватися доводиться у Дніпрі, бо там є відповідна база для спортсменів з інвалідністю. Багато часу займає й участь в змаганнях. Останні відбувалися в угорському Сегеді, де волинські спортсмени здобули золоті нагороди. Для Сергія, який, до слова, є чемпіоном Паралімпіських Ігор-2016, ця вища нагорода стала третьою на чемпіонатах світу, для Марини – друга.Ірина Вахович пообіцяла, що Волинська обласна рада й надалі підтримуватиме інваспорт. Вона рекомендувала директору Волинського  регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Вікторові Галану-Влащуку детально підготуватися до наступного бюджетного року, аби потреби інвалідного спорту були при можливостях враховані  та профінансовані. «Якщо успішно запрацює КП «Волиньприродресурс», ми будемо мати змогу краще фінансувати спорт, в тому числі й для людей з обмеженими можливостями», - зауважила Ірина Вахович.

Голова облради та керівник обласного «Інваспорту» домовилися, що в найближчій перспективі спільно оглянуть інфраструктуру організації.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%