Чого очікують поляки?

Чого очікують поляки?

"Прагнемо спільної декларації, що команда Президента Володимиира Зеленського є прозахідною, що це є Україна, котра ставитьсяч до Польщі по-добросусідськи", – так оцінив очікування від візиту глави Української держави в Польщу керівник Офісу Президента РП Кшиштоф Щерські, назвавши війну на Донбасі "конфліктом у Східній Україні".

"Президент РП Андрій Дуда стане першим закордонним лідером, із яким проведе переговори Президент Володимир Зеленський, що взяв на себе відповідальність за політику свожї держави. В липневих виборах до парламенту його партія "Слуга народу" виграла. Тому Володимир Зеленський є не тільки Президентом України, але й лідером правлячої партї", – зазначається в офіційному повідомленні прес-служби Президента РП Анджея Дуда напередодні візиту.
Чого очікують сусіди-поляки від цієї поїздки?
– Політики насамперед будуть розмовляти про політичні плани сучасності. Це стосується сфери безпеки, поведінки Росії, конфлікту на Східній Україні, енергетичної безпеки України і цілого регіону, – сказав керівник Офісу Президента РП Кшиштоф Щерські.
Президенти також зачеплять тему політики історичної, які стосуються заборони польській стороні пошукових експедицій та ексгумації жертв конфлікітв, які поховані на території України, однак про аналогічні кроки з боку Варшави не сказано нічого.
"Прагнемо спільної декларації, що команда Президента Володимира Зеленського є прозахідною, що це є Україна, котра ставитьсяч до Польщі по-добросусідськи", – підсумував Кшиштоф Щерські.
А 1 вересня Президент України візьме участь в урочистостях на площі Пілсудські в Варшаві з нагоди 80-річчя початку Другої світової війни. Розпочнуться вони з вітань понад 40 іноземних делегацій (Росію не запрошено), потім виступлять Президент РП Анджей Дуда і віце-Президент США Майкл Пенс, будуть покладені вінки та квіти до Могили невідомого солдата, далі військовий парад. 
О 17.00 за місцевим часом у Королівському палаці Анджей Дуда дасть офіційний обід, а ввечері глави делегацій зі своїми дружинами побувають на концерті „Polskie Requiem” Кшиштофа Пендерські
Світлана КОМА.
На фото прес-служби Президента Польщі: один із атрибутів відзначення 80-річчя початку Другої світової війни.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%