"Договорняки" повертаються?

Скандальновідомий чернігівський митник Олександр Шавлак вже з понеділка очолить Волинську митницю? Якщо це відбудеться, то вже перше кадрове рішення "ЗеКоманди" щодо Волині ознаменується поверненням до старих схем.

Олександр Шавлак свого часу вже очолював митницю у нашій області. 
"Щоправда його керівництво тут запам’яталося лише скандалами та протестами активістів проти його призначення. Навіть колектив митниці бунтував проти нового начальника. Частково, воно й не дивно, бо ж за Олександром Шавлаком тягнеться шлейф з "неоднозначними" професійними моментами", − повідомили колеги з порталу "Під прицілом".
Керівники-гастролери − не новина для Волині. 
Тільки нещодавно попередній керівник Волинської митниці Віктор Кривіцький (досі чинний голова бюджетної комісії Вінницької міськради від партії "БПП "Солідарність"!) спакував речі зі свого кабінету і покинув область, як на горизонті намалювався ще один "гастролер". 
"Як стало відомо, з понеділка на Волині буде новий керівник митниці Олександр Шавлак, − передбачає "Під прицілом". − До цього він був очільником Чернігівської митниці ДФС". 
Чому в області дося немає голови облдержадміністрації замість звільненого ще 9 сервня Олександра Савченка?  Чому немає начальника УСБУ замість відстороеного тодіж Юрія Фелонюка? Де нові голова райдержадміністарцій і чому керують старі? Хто такий Олександр Шавлак? Чому свого часу він вже керував на Волині? Найголовніше: чому знову повертається?!
Для Волині це ключові питання, бо область після перемоги на двох виборах поспіль "команди Зеленського" не може миритися зі старою практикою кулуарних призначень керівників структурних підрозділів державно\ влади центрального підпорядкування без будь-яких консультацій із місцевою владою, насамперед із обласною радою, яку очолила Ірина Вахович.
Світлана КОМА.
На фото порталу "Під прицілом": Олександр Шавлак.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (544) - 87.7%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (22) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.2%