Перше фото на новому місці роботи

Перше фото на новому місці роботи

Саме так підписав новообраний народний депутат від президентської партії "Слуга народу", сфотографувавшись у кулуарах Верховної Ради України з військовослужбовцями Управління державної охорони, які забезпечують оборону та правопорядок у стінах найвищого законодавчого органу держави.

Загалом, просування Валерія Стернійчука в політику можна вважати взірцем, як звичайна людина може реалізувати власний потенціал.
Валерій Олександрович народився 18 червня 1981 р. Навчався на географічному факультеті Волинського державного університету імені Лесі Українки, а потім на факультеті фінансів Волинського інституту МАУП імені Василя Липинського.
Ще в студентські роки грав у "Клубі веселих та кмітливих" у складі команди «Віограф». Живучи у м. Луцьку, був завідувачем Будинку культури Підгайцівської сільської ради Луцького р-ну.
У жовтні 2013 р. став співзасновник та очолив Громадську організацію «Волинський актив молоді». У 2018 р. акож його було обрано до складу Громадської ради при Луцькому міському голові (зараз від "Волинського активу молоді" делеговано Андрія Зубенка), яку очолює Володимир Данилюк. Він також працював арт-директором ТОВ «Порт сіті груп», був керівникомТОВ «Кінозахід», що займається іншими видами роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах.
Також Валерій Стернійчук очолював студентську «Лігу сміху» у Волинській області.
На президентських і парламентських виборах 2019 р. очолював штаб Володимира Зеленського, отримав №46 у списку "Слуги народу", з яким і став народним депутатом.
Світлана КОМА.
На фото з відкритих джерел: Олександр Стернійчук як народний депутат у парламенті.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%