Про що домовилися в Варшаві?

Про що домовилися в Варшаві?

Офіційний візит Президента України Володимира Зеленського в Польщу розпочався з офіційного привітання, яке забезпечив глава РП Анджей Дуда. Потім керівники сусідніх держави провели переговори за закритими дверима, про суть яких мало що відомо.

Утім, прес-служба Президента Польщі Анджея Дуди повідомила, що 31 серпня ц. р. Президент РП запевнив Президента Володимира Зеленського, що той може повністю може розраховувати на всіляку підтримку в справі суеренітету, незалежності та територіальної цілісності України.
На прес-конференції для всіх медіа Анджей Дуда сказав:
"Україна є відьною, суверенною та незалежною державою і такою повинна залишитися. І ніхто не має права порушувати спокій України, а насамперед порушувати її територіальну цілісність. У контексті відзначення 80-річчя початку Другої світової війни, звернув особливу увагу, що ніхто тепер не має права ні в Європі, ні в світі, змінювати кордони держав силою".
Прес-служба Президента РП також зазначила:
"Президент Анджей Дуда поінформував, що попросив Президента Володимира Зеленського про скасування мораторію на проведення ексгумаційних робіт в Україні. Український глава держави сказав, що наразі новий уряд перебуває на етапі формування та пообіцяв, що ця пропозиця буде реалізована".
Відтак, невдовзі слід очікувати, що пошуки польських жертв Другої світової війни на Волині відновляться. Чи просив Володимир Зеленський польського колегу про скасування аналогічного мораторію з боку сусідньої країни, невідомо.
Потім відбулися переговори в великому складі представництв обох країн.
Світлана КОМА.
На фото прес-служби Президента РП: глави Польщі та України біля почесної варти польської армії.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%