Подяка бібліотекарям

Подяка бібліотекарям

За співпрацю, активну участь у заходах та вагомий внесок щодо реалізації загальнонаціонального проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», формування правової культури та правової свідомості у суспільстві, підвищення рівня знань громадян та з нагоди державного свята – Дня незалежності подякою начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області відзначена завідувач відділу читальних залів Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки Жанна Володимирівна Литвин.

Відповідний наказ від 21 серпня 2019 року № 1036/3 підписав начальник управління юстиції Валентин Кухарик.
За дорученням керівника юстиції Волині Валентина Кухарика подяку вручив заступник начальника управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти управління юстиції Микола Герасимик. При цьому заначив, що важливу роль у розвитку правової освіти населення відіграє співпраця ГТУЮ із закладами культури, зокрема Волинською обласною науковою бібліотекою імені Олени Пчілки. Тут працює виїзна та дистанційна громадські приймальні управління юстиції. Систематично за сприяння працівників бібліотеки проводяться спільні правоосвітні заходи, семінари, круглі столи, лекції, зустрічі, виставки, які спрямовані, насамперед, на захист прав і свобод громадян. На постійній основі в бібліотеці відкрито виставки управління юстиції «Офіційні видання Міністерства юстиції України» та «Інформаційні матеріали проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Працює також «Методичний кабінет» управління юстиції для надання громадянам правової інформації, який постійно оновлюється шляхом розміщення методичних посібників, рекомендацій, буклетів з найбільш актуальних правових питань. Можна з упевненістю сказати, що обласна бібліотека імені Олени Пчілки стала своєрідним центром правопросвітництва. Адже в бібліотеці, у комплексі, можна отримати усю необхідну правову інформацію, правову допомогу та роз’яснення законодавства.
– Юстиція Волині вдячна нашим надійним партнерам за спільну роботу і сподівається на подальшу плідну співпрацю, – відзначив Микола Герасимик.Микола ГЕРАСИМИК.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (620) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%