У Луцьку відкрили виставку "Зневажений геноцид"

У Луцьку відкрили виставку У Луцьку 13 вересня вперше відкрили експозицію "Зневажений геноцид", присвячена історії масових убивств ромів на території Волині за часів німецької окупації. 

Про це повідомляє ІА "Волинські новини".
Виставку можна оглянути у Волинському краєзнавчому музеї до 27 вересня. Потім її перевезуть до Києва.
Як розповіла представниця Українського центру вивчення історії Голокосту Іраїда Майданець, виставка постала в результаті плідного міжнародного дослідницького проєкту «Зневажений геноцид. Доля ромів у зоні окупації України під час Другої світової війни», покликаного донести широкій українській аудиторії факти геноциду ромів за часів нацизму. Організатори – німецька спілка «Освітня ініціатива з роботи заради миру» та Український центр вивчення історії Голокосту в партнерстві з Волинською обласною організацією Українського товариства охорони пам’яток історії та культури.
Дослідник Українського центру вивчення історії Голокосту, ведучий спеціаліст із вивчення геноциду ромів на території України Михайло Тяглий додав, що виставка «Зневажений геноцид» – не остаточний результат роботи дослідницького проєкту, адже пошук свідків і джерел вивчення масових вбивств ромів в Україні ще триває.
Джерело: https://www.volynnews.com/ua/news/all/u-lutsku-vpershe-diye-vystavka-pro-masovi-vbyvstva-romiv-na-volyni/

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%