«ЛуАЗ-969 М» – за 9000 доларів!

«ЛуАЗ-969 М» – за 9000 доларів!

В Сполучених Штатах Америки з аукціону продають виготовлену на Луцькому автозаводі машину моделі «ЛуАЗ-969 М». Стартова ціна – 9000 «зелених»!


Як відомо, цей повнопривідний автомобіль  випускався на Луцькому автомобільному заводі з 1979 до 1992 р. як модифікована версія попередньої серії – «ЛуАЗ-969 А».

Від попередника відрізнявся оновленим дизайном та покращеними ходовими властивостями.  Щоправда, комфорт був на рівні «совдепії», але його відсутність компенсувалася унікальною прохідністю машини та доступною ціною.

Тож у «лихі 90-ті», коли люди не могли купити фактично ніякої автівки, «Волинянки» (в народі – «бандерівки) заполонили вулиці не лише рідного м. Луцька та Волині, але й користувалися підвищеним попитом в інших республіках. Особливо, де гірська місцевість. Мало того: під час першої російсько-чеченської війни солдати Президента Ічкерії Джохара Дудаєва масово використовували ці транспортні засоби, щоб упритул наблизитися до російської бронетехніки та знищити її протитанковими засобами.

Наступним у серію мав піти всюдихід «ЛуАЗ-1302», але попри його презентацію на найвищому рівні (під час візиту в м. Луцьк на ньому навіть поїздив тодішній Прем'єр-міністр України Віктор Ющенко, оглянула і його наступниця Юлія Тимошенко) ідея недорогої та всюдихідної машини наказала довго жити. Тож «Луцьке автоскладальний завод №1» Корпорації «Богдан Моторс» переключився на випуск інших транспортних засобів – в основному автобусів і тролейбусів.

І ось, як повідомили колеги з радіо «Мелодія», в США проводиться незвичайний аукціон: продають «ЛуАЗ-969 М». Стартова ціна – 9000 доларів США. Слід зазначити, що в Україні цю модель 1992 р. випуску можна купити за 2100 «зелених».

Але дивуватися різницею цін не варто: за океаном люди заробляють набагато більше, та й «Бандерівка» там – це екзотика.

Світлана КОМА.

На фото з відкритих джерел: автомобіль «ЛуАЗ-969 М».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%