Некорумповане покоління

Некорумповане покоління

Коледж технологій, бізнесу та права співпрацюватиме зі Швецією в рамках проєкту «Некорумповане покоління».

16 вересня студентський актив Коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки в рамках проєкту «Некорумповане покоління» взяв участь у фестивалі, який відбувся на базі загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. с. Лаврів Луцького р-ну за підтримки ВОБФ «Дитяча місія. Україна» на чолі з Людмилою Лонюк і за участі президента Скандинавської місії, почесного консула Швеції в Україні Бо Валленберга.
На заході були присутні 60 представників із Швеції, Фінляндії, Ісландії, Ефіопії, Фарерських островів, Кенії, Філіппін та інші. 
Учасники фестивалю презентували власне бачення поняття «корупція» у вигляді віршів, пісень, танців і театральних постановок.
У своєму виступі Бо Валленберг зазначив, що виховуючи та створюючи громадську думку серед дітей і молоді про наслідки корупції, можна створити нове покоління, яке займе тверду позицію в боротьбі з цим негативним явищем, якої вони будуть дотримуватись упродовж усього життя.Студенти відділення харчових технології представили виставку робіт із карвінгу. Зокрема, гостям фестивалю припав до душі експонат «Дружба не знає кордонів», виконаний із гарбузів, на яких студенти вирізали мапи Швеції й України.
Представники студентської ради на чолі з Анастасією Макогончук мали змогу поспілкуватися з іноземними гостями, обговорити питання корупції в Україні, відвідати майстер-класи, а також спробували куліш і смаколики, приготовлені для гостей фестивалю.
Директор Коледжу технологій, бізнесу та права Станіслав Щеблюк і Почесний консул Швеції в Україні Бо Валленберг домовилися про подальшу співпрацю в рамках проєкту «Некорумповане покоління».

Світлана ПАПКО.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (581) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%