Рекордний вступ

Рекордний вступ

Коледж технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки у 2019-му очолив лідерські позиції з набору студентів на теренах Волині. Його поріг переступило майже 500 студентів!

За словами директора Станіслава Щерблюка, цьогорічна вступна кампанія стала рекордною.
«За результатами вступної кампанії 2019 р. план прийому виконаний на 80,2%. Студентські лави поповнили 441 студент. Це рекорд за 54 роки існування закладу. Такого великого набору у нас ще не було, але як ви бачите ще є резерв, і є над чим працювати», – прокоментував рекордні показники Станіслав Германович.
З його слів, це вдалося зробити завдяки вмотивованій наполегливій профорієнтаційній роботі колективу та відкриттю нових спеціальностей, а, особливо, бакалаврських програм.
Вступна кампанія тривала з 1 липня до 19 серпня. Вступ відбувався на основі вступних випробувань. До конкурсного балу зараховувалися три показники: два вступних випробування і середній бал шкільного свідоцтва (всі оцінки, які виставлені, разом з оцінками за ДПА). 
У першу чергу, усі абітурієнти проходили випробування на державну форму навчання, і лише потім на контрактну, окрім «Права» (тут немає державних місць, як таких).
Найпопулярнішими спеціальностями були «Право», «Харчові технології» і «Готельно-ресторанна справа».
Географічні межі абітурієнтів вийшли далеко за кордони Волинської області. Заяви на вступ подавали з Рівненської, Львівської, Житомирської, Миколаївської та Запорізької областей. Традиційно найбільше дітей поступило з Луцька, та найближчих районів до обласного центру: Луцького, Ківерцівського, Рожищенського, Горохівського, але є й віддалені території. Багато вступників – із сусідньої Рівненської обл.
Така позитивна динаміка – це результат довготривалої роботи. Коледж добре зарекомендував себе на освітньому ринку, адже пропонує стабільність, відкритість та якісну освіту. 
Переконливим показником є і те, що практично всі студенти коледжу, ще навчаючись, знаходять роботу за спеціальністю.
Крім цього, у коледжі добре налагоджена система профорієнтаційної роботи, яка починається з перших днів навчального року і поширюється крім Волині на сусідні області: Львівську та Рівненську.
До слова, іногороднім коледж надає гуртожиток. Цього року, у зв’язку з високими показниками вступної кампанії, Східноєвропейський національний університет, до складу якого відноситься коледж, збільшив кількість кімнат для студентів.
Обласні учнівські конкурси «Ерудити правознавства Волинського краю» та «Ліга юних економістів», а також майстер-класи по карвінгу організовуються з профорієнтаційною метою. Ще сидячи за шкільними партами, учні уже мають можливість познайомитись з обраними професіями правознавця, економіста, підприємця, ресторатора, технолога.
Крім того, дуже важливо, що навчальний заклад постійно бере участь у таких обласних заходах, як «Ярмарок професій», наукові пікніки. Усе це допомагає підтримувати та рекламувати позитивний імідж Коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Ольга КОНОНЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (581) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%