Практикум для юних художників

Практикум для юних художників

Для учнів Луцької художньої школи провели лекцію-практикум та зустріч з художником у рамках історичного виставкового проєкту.

Про це повідомляє пресслужба Луцької міської ради.

У Художньому музеї активно провадить роботу виставковий проєкт «Луцьк 1429. Остання столиця», презентація якого відбулася в рамках заходів з відзначення Дня міста Луцька та 590-річниці з’їзду європейських монархів. Учасники проєкту - художники, згуртовані у мистецьке об’єднання «Куля»: Олександр Дишко, Елеонора Сабова-Дишко, Наталя Градиська та Олександр Більчук.

Черговий захід в рамках проєкту відбувся для учнів Луцької художньої школи. Під час лекції-практикуму говорили про творчість, історичний жанр, графіку як вид образотворчого мистецтва, історію України, Волині й Луцька.  А ще учні мали цікаву й пізнавальну зустріч з художником Олександром Дишком.

Юні художники копіювали окремі фрагменти з творів митця, переймаючи його манеру, переосмислюючи образи та навчались створювати складні багатофігурні сюжети. На основі цього матеріалу вже у майстернях художньої школи учні спробують створити власні композиції на історичну тематику.

На завершення заходу кожен його учасник отримав від Олександра Дишка автограф на згадку, цінні поради й побажання.

Наш кор.
Фото з сайту міськради.
 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (234) - 86.7%
Пізно (7) - 2.6%
Яка різниця? (8) - 3%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (11) - 4.1%
Мені байдуже (9) - 3.3%