Допомога з Німеччини

Допомога з Німеччини Комунальне підприємство «Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання» отримало черговий вантаж  з Німеччини. Про це медзаклад поінформував на своїй сторінці у Фейсбук.


Німецький фонд Акція «Чорнобильська допомога» (м. Хільдесхайм, Німеччина) під керівництвом Рити Лімротт упродовж останніх років надає безкоштовну допомогу обласній дитячій клінічній лікарні.

У жовтні у після розмитнення доставили черговий гуманітарний вантаж. Це операційний стіл Trumpf/Mars, набір з комплектуючими, тримачами та медичними подушками Operations-Tisch Trumpf/Mars; два наркозні апарати Lowenstein LEON PLUS, набір з комплектуючими; два кювези Lifetherm 2000 та 2002 з набором комплектуючих; шість дитячих дихальних апаратів фірми Löwenstein LEONI 2 та LEONI PLUS з комплектуючими.

Отримане медичне обладнання використають у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії і в умовах операційної Волинської обласної дитячої клінічної лікарні для забезпечення невідкладної реанімаційної та хірургічної медичної допомоги всім маленьким жителям Волині. Це дозволить покращити якість хірургічної допомоги всім хворим, які перебувають на стаціонарному лікуванні в лікарні.

Наш кор.

Фото з сторінки «Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання» у Фейсбук.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.5%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.4%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%