"Повітряні маршрутки"

Авіалюбителі показали, за якими схемами руху курсували міжміські і міжобласні "повітряні маршрутки" у Волинській та Рівненській областях у минулому столітті.

Схему рейсів опублікували на сторінці Організації волинських авіалюбителів "ОВАЛ" у мережі "Фейсбук", - пише ІА "Конкурент".

Саме за цією схемою у1971 році щодня небом над Волинню курсували "повітряні маршрутки" – легкомоторні пасажирські літаки Ан-2 зі складу Луцької авіаційної ескадрильї 91-го льотного загону Українського управління цивільної авіації, яка дислокувалась у Луцькому цивільному аеропорту.

"Ви підходили собі до торгово-розважального центру ПортCity (тоді його, звісно, ще не було, а на його місці був Луцький цивільний аеропорт) і... 20 хвилин – і Ви в Рівному, 25 хвилин – і Ви в Нововолинську, півгодини – і Ви в Камені-Каширському. Або за 10 хвилин злітати з Каменя-Каширського в Любешів до кума на 100 грамів. І коштувало таке задоволення 2-3 тогочасні радянські рублі. А тепер 2-2,5 години, як та кілька в томатному соусі в консервній бляшанці виробництва "аерокосмічного концерна" "Богдан Моторс" за 80-100 гривень", – йдеться в дописі.
 
Наш кор.
На фото з відкритих джерел: висадка пасажирів АН-2

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (233) - 86.9%
Пізно (7) - 2.6%
Яка різниця? (7) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (11) - 4.1%
Мені байдуже (9) - 3.4%