Профорієнтаційна зустріч в НТУ

Профорієнтаційна зустріч в НТУ

Представники центру зайнятості та Луцького прикордонного загону зустрілися зі студентами НТУ.

Про це повідомляє пресслужба Луцької міської ради.

В рамках функціонування Центру ділового студента Луцького національного технічного університету для студентів третього курсу Машинобудівного факультету та студентів першого курсу Факультету бізнесу відбулася зустріч із представниками центру зайнятості та Луцького прикордонного загону.

Студентів ознайомили із ситуацією на місцевому ринку праці, розповіли про особливості працевлаштування молоді в теперішній час, ознайомили із послугами та інноваційними сервісами служби зайнятості.

Старший офіцер Ірина Вишневська повідомила, що 1 жовтня, в Держприкодонслужбі стартував IV набір молодих, амбітних та вмотивованих людей, які бажають стати новим обличчям Держави на кордоні. Студентів поінформували, що конкурсний відбір проводиться як серед діючих військовослужбовців Державної прикордонної служби України, так і серед цивільної молоді. Наголосила, що при умові укладення контракту, особа отримає стабільне грошове та речове забезпечення, змінний графік несення служби, надала роз’яснення про пільги і соціальний захист військовослужбовців та членів їх родин. Представник Луцького прикордонного загону підкреслила можливість проходження навчання на бюджетній основі в Національній академії Держприкордонслужби України ім. Б. Хмельницького.

Наш кор.
Фото з сайту міськради.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (405) - 87.1%
Пізно (15) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 4.3%
Мені байдуже (16) - 3.4%