Біля Ратного спиняють білорусів і вимагають по 5 доларів на Майдан?

Біля Ратного спиняють білорусів і вимагають по 5 доларів на Майдан? Із Бреста до нас не їдуть, бо «в лесах под Ковелем…» – «тревожные слухи»

Газета «Вечерний Брест» у статті "В лесах под Ковелем..." розповідає, чому на рейси до Луцька немає попиту.Раніше це ж видання повідомляло про скасування рейсів Брест-Луцьк через нестабільну ситуацію в Україні. Деякі рейси й дотепер скасовано. І лише маршрут до Луцька функціонує. Та й то тільки до Ковеля.
Пасажири не мають бажання їздити в Україну, кажуть журналісти з Бреста, бо налякані подіями 21 лютого, що трапилися біля м. Рівне, коли на одному з блокпостів білоруський автобус не зупинився на вимогу тих, хто чатував порядок на дорогах. Ось як про це розповідає видання.
«Во время неожиданного обстрела был тяжело ранен водитель микроавтобуса, россиянин с видом на жительство в Беларуси. К счастью для молодого человека, украинские медики не занимались разбирательством – где свои, а где чужие, – а качественно выполняли работу. По словам главного врача Столинской ЦРБ Петра Пашкевича, куда поступил пострадавший, специалисты Ровенской областной больницы показали себя неравнодушными профессионалами».
Наразі потерпілий – у госпіталі Міноборони  в Мінську. Саме факт стрілянини підштовхнув до зміни графіків руху брестських автобусів: «Как подтвердили в РУДТП «Автобусный парк № 1 г. Бреста», рейсы на Червоноград, Львов и Луцк временно отменены. Правда, один маршрут – на Луцк – действует в сокращенном варианте: пассажиров доставляют до Ковеля и обратно. Кстати, на Ковель наши автобусы никто не отменял».
Автобуси з України курсують до Бреста без збоїв. Однак водії з Ковеля та Нововолинська поскаржилися журналістам «ВБ», що мусять їхати впорожні, а на кордоні транспортні засоби ретельно перевіряють: «– В обе стороны в основном едут украинцы. В Ковель ваши (белорусы. – Авт.) еще боятся выдвигаться. Подходят, интересуются – как там у нас, можно ли ехать… Нормально у нас, болеем за Майдан, сердце болит – столько людей погибло! А власть у нас в Ковеле пока та, что и была. Рынок работает, вот только покупателей нет, ждем белорусов. Ну и на границе сейчас усилили внимание, долго проверяют, оружие, наверное, ищут… – делится водитель Владимир».
За інформацією газети, у вихідні група торговців з Берестейщини поїхала до Ратного, але як тільки перетнула кордон, як мікроавтобус зупинили невідомі й стали вимагати по 5 доларів з кожного ніби-то на підтримку Майдану. Заплатили. А через кілька кілометрів людей знову спинили…
Олена ЛІВІЦЬКА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (620) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%