Одне з найвеличніших імен

Одне з найвеличніших імен

Стежку до творчості Лесі Українки відкрили працівники центральної  дитячої бібліотеки    для читачів   книгозбірні.

Протягом двох днів   у залах бібліотеки відбувались творчі зустрічі, виставки, мистецькі години. Для кожної категорії читачів була підготовлена своя стежина.

На  літературно-мистецьку годину присвячену інтимній ліриці  Лесі Українки та її драматичної творчості, а саме драмі «Одержима»  та «Лісова пісня», були запрошені старшокласники ЗОШ №15. Учасники дійства дізнались про нові сторінки життя і творчості великої письменниці, переглянули фільм  «Кримські етюди Лесі Українки та Сергія Мержинського», прослухали уровок з драми – феєрії « Лісова пісня», «Одержима»,  схвильовано вслухались в рядки листів  письменниці до своїх рідних та друзів , які виконала бібліотекар Вікторія Вакунець у ролі Лесі Українки.

Не менш цікавою   виявилась  стежина у творчості Лесі Українки, яка присвячена дітям. В імпровізованому  дитячому крузі зібрали працівники бібліотеки   своїх читачів.   Це були учні 3-А класу НВК №9. Директор бібліотеки Ніна Бочарова познайомила присутніх з дитячими роками життя письменниці,  переглянули уривки з фільму  «Наша Леся». Діти підготували  низку віршів, написаних для дітей Лесею Українкою та прочитали уривки з казки «Лелія». На зустріч завітали також учні Волинської обласної організації Українського товариства сліпих, які мали можливість познайомитись та прослухати цікаві творчі та життєві  моменти з життя талановитої, мужньої, незламної духом жінки Лесі Українки.


Проклали  стежину працівники бібліотеки  і до учнів у шкільні класи.   Поетичний урок за творчістю Лесі Українки відбувся у класі для учнів 2-В та  4-В НВК №9. Діти змогли довідатись про поетичне надбання  видатної письменниці, почути уривки з казок « Казка про Велета», «Біда навчить», написаних Лесею Українкою.  З захопленням слухали «Казку про Оха», яку виконала учениця  цієї ж школи, переможниця конкурсу на краще читання віршів поетеси, Юлія Луканіна. На закінчення діти подивились мультфільм за мотивами казки «Біда навчить».  Неабиякий інтерес виявили учні до книг   Лесі Українки, з якими завітали бібліотечні працівники до юних читайликів.
 Стежку в  царства мудрого, красивого, сильного і ласкавого, доброго, мужнього слова  Лесі Українки відкрили для себе юні мешканці нашого міста. Бібліотечні працівники, змогли відкрити для дітей  цікаві, невідомі  сторінки  з   життя та творчості  виданої письменниці, ім’я якої належить до найвеличніших імен нашого народу.

Ніна БОЧАРОВА, директор центральної бібліотеки для дітей

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.5%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.4%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%