Досвід для Сходу

Досвід для Сходу

Задля обміну досвідом у м. Луцьку побували з дводенним візитом депутати міських рад із Південно-Східної України.  Він відбувся у рамках Програми USAID та Міжнародного республіканського інституту для депутатів місцевих рад.

У Департаменті «Центр надання адміністративних послуг» з ними зустрілися перший заступник міського голови Григорій Недопад, депутати міськради Сергій Шкода та Юрій Безпятко, директор Департаменту економічної політики Борис Смаль, начальник Управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Вікторія Гомонець, в. о. директора Департаменту житлово-комунального господарства Надія Коленда та інші представники луцької громади.

«Раді вітати вас у мальовничому місті Луцьку. Завдяки співпраці із USAID маємо можливість вивчати досвід, ділитися своїми напрацюваннями та успіхами із колегами з різних міст України. Самі ж переймаємо позитивні приклади у європейських країнах, що територіально наближені до нас. Під час візиту ви ознайомитесь не лише з успішно реалізованими проєктами в рамках співпраці з НЕФКО, підтримки ОСББ, а й відчуєте атмосферу середньовічного Лучеська, адже історична складова – це теж предмет гордості нашого міста», –  сказав перший заступник міського голови Григорій Недопад.


Після короткого знайомства заступник Директора департаменту економічної політики, начальник відділу інвестиційної політики Сергій Омельчук розповів про основні здобутки  м. Луцька під час перегляду презентації «Луцьк відкритий для інвестицій». За його словами, цьогоріч сталася важлива подія у житті нашого міста: відбувся процес приєднання до Луцька навколишніх сіл – Прилуцького, Дачного, Жабки та Сапогового, утворення Луцької міської територіальної громади. Тепер площа адміністративного центру області становить 71 кв. км. Завдяки приєднанню сусідньої громади з’явилися нові можливості та перспективи спільного розвитку, над якими зараз ведеться активна робота. Тим паче, що в перспективі можливе долучення до м. Луцька й інших приміських ОТГ.

Депутати міських рад із м. Запоріжжя та м. Бердянська вивчили досвід роботи Центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку», побачили функціонування модернізованих котелень та нової котельні на біопаливі по вул. Боженка, реалізацію енергозберігаючих заходів у бюджетних закладах міста. Також вони відвідали полігон твердих побутових відходів у с. Брище Луцького р-ну та на нову сміттєсортувальну лінію по вул. Трункіна у м. Луцьку, ознайомилися зз заходами термомодернізації ОСББ на реальних прикладах конкретних багатоповерхівок.

Озброївшись новим досвідом, представники депутатського корпусу запорізької та бердянської міськрад повернулися додому, щоб застосовувати його на практиці.

Наш кор.

На фото Олександра ОЛІШЕВСЬКОГО: Григорій Недопад (у центрі) знайомить гостей із розвитком м. Луцька; депутати з Запорізької обл.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%