Аваков звільнив Терещука

Аваков звільнив Терещука 27 лютого відбулися кадрові зміни у апараті МВС та територіальних підрозділах відомства.
За інформацією Міністерства внутрішніх справ України, генерал-майора міліції начальника управління МВСУ у Волинській області Олександра Терещука звільнено із займаної посади. Разом із тим пішли з посад керівники відповідних управлінь Кіровоградської, Одеської, Полтавської областей.
Нагадаємо: посаду начальника облуправління внутрішніх справ полковник міліції Олександр Дмитрович обіймав із 7 листопада 2012 р.  Офіційне представлення нового керівника ( а до цього він очолював управління з боротьби з незаконним обігом наркотиків МВС України),  особовому складу та громадськості 21 листопада відбулося. Тоді ж Олександр Дмитрович зауважив: хоче довести, що «міліція в регіоні є і вона працює».  
Наразі обов’язки начальника УМВСУ у Волинській області виконує полковник міліції Михайло Руденко. 27 лютого під час брифінгу він повідомив: в обласному управлінні напередодні відбулася погоджувальна нарада за участю представників обласної ради, ВО «Майдан», «Правого сектору» та громадської ради при УМВС, під час якої обговорили основні питання щодо забезпечення правопорядку та безпеки громадян у регіоні. Прийнято рішення про те, що керівництво УМВС та всі начальники міських і районних відділів міліції напишуть рапорти на звільнення, які будуть розглянуті новим начальником УМВС. Однак, зазначають у СГЗ УМВСУ у Волинській області, незважаючи на це, деякі посадовці все ж намагаються дестабілізувати ситуацію, закликаючи громадян вийти на акцію протесту щодо негайного звільнення виконувача обов’язків начальника УМВС.
«Я не покину багатотисячний колектив, адже відчуваю відповідальність за кожного працівника міліції, прокоментував ситуацію Михайло Руденко. – Піду з посади за умови, що новопризначений керівник обласного управління підпише відповідний наказ. Зараз основне наше завдання – забезпечити спокій і безпеку громадян. Полковник міліції наголосив, що порушення досягнутих із активістами та представниками обласної влади домовленостей лише загострить ситуацію і стане початком деструктивного діалогу. Ми повинні згуртуватися, тоді нам вдасться налагодити роботу щодо забезпечення правопорядку».
Олена ЛІВІЦЬКА.
На фото автора: Олександр Терещук з трибуни облради заявляє, що міліція Волині стала на бік українського народу – 20 лютого ц. р.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%