Гріш йому ціна?

Гріш йому ціна?


Усе. Історія триметрового пам’ятника Володимирові Іллічу Леніну в Маневичах скінчилася 21 лютого 2014 р. Тепер із вікон райради та райдержадміністрації видніється тільки порожній постамент…

Символ епохи большевизму простояв на центральній площі райцентру кількадесят років. Після кількох невдалих спроб «побороти» Леніна «демократичним» шляхом (через обговорення питання на різних сесіях та зібраннях та спонукання до прийняття певного рішення), його знесли по-іншому. Увечері 21 лютого активісти «Правого сектору» та Автомайдану, підпилявши Іллічу бронзові ноги, потягнули краном донизу – і той гупнув додолу. Кажуть, за падінням Леніна у Маневичах, попри те, що пора була пізня, прийшло спостерігати чимало місцевих жителів.

Та де поділися рештки пам’ятника? Чи тихо спочивають десь «на смітнику історії»? Очевидці розповідають: порізавши триметрову бронзову споруду на частини, приїжджі активісти вивезли їх вантажівкою у невідомому напрямку. Середня ціна бронзи (сплав міді, олова, фосфору та ін.) – 27 грн за 1 кг.

Олена ЛІВІЦЬКА.

Фото «ВолиньPost».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%