З’їздили за Буг

З’їздили за Буг


Дороги, каналізація і сонячний колектор – про це і не тільки домовлялася в Польщі шацька делегація.

Минулого тижня із Шацького р-ну до гміни Влодава Влодавського повіту приїхала делегація, котру зустрів війт гміни Тадеуш Савіцкі.

Мета поїздки – підписання угоди щодо реалізації проекту «Фольклор і народне мистецтво Надбужанського прикордоння». Проект, зазначу, готувався в рамках програми транскордонного співробітництва «Україна – Польща – Білорусь».

Сергій Пархонюк, який очолив делегацію з Волині, розповів:

– У рамках проекту передбачається провести в Польщі семінар-навчання для наших майстрів народного мистецтва. Також було домовлено, що цього року під час Днів добросусідства організуємо фестиваль і випустимо тримовний буклет. У ньому українською, польською та англійською розкажемо про розвиток народного мистецтва у Шацькому районі та сусідній із ним Влодавській гміні.

Сергій Пархонюк зауважив: згадана домовленість вважається мікропроектом, бюджет якого становить 50 тис. євро. Однак паралельно з цим триває робота із польськими партнерами, аби у 2014-2020 рр. продовжувати каналізування приозерних територій, капітальний ремонт доріг, застосування альтернативної енергетики (теплових насосів і сонячних колекторів).

Оксана БУБЕНЩИКОВА.

На фото: під час зустрічі волинян у Влодаві.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%