Хворобу краще попередити

Хворобу краще попередити

Бути уважним до свого здоров’я – ось головне правило кожного. Принаймні так має бути. Ще важливіше – піклуватися про дітей. Саме на цих простих речах акцентувала головний позаштатний дерматовенеролог управління охорони здоров’я облдержадміністрації, головний лікар Волинського обласного шкірно-венерологічного диспансеру Леся Карпюк.

«Українські дні атопічного дерматиту» – під такою назвою на Волині відбудеться чимало заходів, котрі призначені першочергово поінформувати населення про захворювання, навчити правильно доглядати за тілом, підбирати одяг, харчуватися, аби не зіштовхнутися з проблемою.

– На базі Волинського обласного шкірно-венерологічного диспансеру проводитиметься «Школа атопічного дерматиту», – розповідає Леся Василівна. – Тож 6 березня охочі почути рекомендації по догляду за шкірою, отримати консультації чи просто поради, як вберегтися від поширеної нині недуги, на 11 ранку можуть прийти до нас за адресою – вулиця Шевченка, 30.

Окрім того, попередньо 4 березня на базі управління охорони здоров’я облдержадміністрації (вул. Степана Бандери, 5) відбудеться прес-конференція, присвячена «Українським дням атопічного дерматиту». Відвідати її можуть не лише журналісти, а кожен, хто має таку потребу. Це засідання відбуватиметься одночасно із всеукраїнським онлайн-семінаром для лікарів (дерматовенерологів, алергологів та терапевтів). Відвідувачам не тільки розповідатимуть, а й роздаватимуть пам’ятки по догляду за дитиною. Окремо –  буклети з інформацією, що стосується найпоширеніших хвороб: атопічний, контактний, алергічний дерматити, екзему.

Світлана ДУМСЬКА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (542) - 87.8%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%