Розчарування Ігоря Палиці та радість Петра Савчука

Розчарування Ігоря Палиці та радість Петра Савчука

Нинішній народний депутат України від Луцького округу №22, член групи «За майбутнє» Ігор Палиця розчарований, що майже 5 років тому підтримав ректора ЛНТУ Петра Савчука, а той заявляє, що він не шкодує, що голосував за Ігоря Петровича на посаду голови облради в листопаді 2015 р.


В прямому ефірі ТРК «Аверс» 28 листопада  Ігор Палиця традиційно довго та відверто спілкувався з представниками фактично всіх нині сущих мас-медіа. Зрозуміло, що недавно в СНУ імені Лесі Українки відбулися вибори ректора, і ця тема ще гаряча.

Як відомо, до 1 вересня 2017 р. саме Ігор Палиця очолював Наглядову раду Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, де ректором на той час трудився Ігор Коцан. Однак, із незрозумілих причин, Ігор Ярославович запропонував до її нового складу не Ігоря Петровича, який справді зробив дуже багато для розвитку рідного університету, а тодішнього нардепа від Горохівського округу №20, бізнесмена в сфери курятини Сергія Мартиняка. До цього важливого органу також було включено таких одіозних діячів як, наприклад, «Заслужений машинобудівник України», колишній директор Луцького автозаводу та «губернатор» Петра Порошенка Володимир Гунчик… За рік так і не провівши жодного засідання, Наглядова рада розписалася в повній неспроможності хоч якось впливати на повсякдення життя СНУ імені Лесі Українки, її Сергій Мартиняк та секретар Святослав Кравчук (чинний депутат облради від «Нашого краю») написали заяви про вихід із її лав, а ні старе керівництво Міносвіти, ні нове нової Наглядової ради так і не сформували.

Тому журналісти поцікавилися, що готовий Ігор Палиця вдруге увійти в ту саму університетську річку?

Ігор Петрович сповістив, що йому було б цікаво зайняти цю посаду, проте до Наглядової ради СНУ він не піде з кількох мотивів. По-перше, не має достатньо часу в ній працювати. По-друге,  він має на прикметі авторитетного науковця, який міг би на неї претендувати. Цілком імовірно, що це може бути відомий дипломат Олександр Моцик, але його прізвища Ігор Палиця не озвучив.
Ігор Палиця зауважив, що вже привітав новообраного ректора СНУ імені Лесі Українки Анатолія Цьося з перемогою та засвідчив свою готовність йому усіляко допомагати. Серед перспективних напрямків, які варто було б тут розвивати: медичний, хіміко-технологічний, фармацевтичний.

До слова, вже скоро мають відбутися вибори ректора і в ЛНТУ. Як відомо, вони заплановані на літо наступного року.

Коментуючи діяльність нинішнього керівника ЛНТУ, якого Ігор Палиця підтримував під час попередніх виборів ректора, а також під час виборів депутатів облради,  народний депутат зазначив лаконічно:

«Я розчарований, що підтримував нинішнього ректора ЛНТУ (мається на увазі Петро Савчук, – ред.) на минулих виборах».

На що сам Петро Савчук в соцмережах відреагував лаконічно:

«А я, навпаки, не розчарований, що підтримав Ігоря Палицю на посаду голови облради!».

Але цілком можливо, що вибори ректора ЛНТУ влітку 2020 р. і не знадобляться: або цей виш можуть приєднати до Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, або на базі двох університетів створити один – загальноволинський.

Саме цю ідею підтримує Ігор Палиця з огляду на реформи, котрі проводить Міносвіти і науки, в результаті яких Держбюджет буде фінансувати лише найкращі університети.

Наш кор.

На фото Костянтина СЕМИЦЬКОГО: Ігор Палиця.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (580) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%