На Волині за корупційне правопорушення судитимуть патрульного поліцейського

На Волині за корупційне правопорушення судитимуть патрульного поліцейського

27-річний експравоохоронець невдовзі постане перед судом за корупційне правопорушення. Про це повідомляє пресслужба прокуратури області.

Прокуратура Волинської області затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про умисне неподання поліцейським роти №3 батальйону Управління патрульної поліції в області декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

27-річний правоохоронець, звільнений у грудні 2018 року із лав поліції у зв’язку із службовою невідповідністю, не подав декларації особи, яка припиняє діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, а також щорічної декларації за 2018 рік.

Колишнього патрульного обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України. Невдовзі він постане перед судом.

Зауважимо, що за такий злочин Кримінальним кодексом України передбачене покарання у виді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Богдана Хома.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%