Волинська поліція розповіла ліцеїстам про свою роботу

Волинська поліція розповіла ліцеїстам про свою роботу

Поліція Волині розповіла ліцеїстам про роботу чергової частини, порядок реагування на виклики та інші аспекти своєї роботи.

Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Волинській області.

У рамках просвітницьких заходів Всеукраїнського тижня права поліцейські Волині зустрілися з вихованцями Луцького ліцею. Правоохоронці роз’яснили ліцеїстам права людини, механізми їх реалізації та захисту, розповіли про особливості поліцейської діяльності.

Йшлося також про недопущення дискримінації та насильства в школі. Поліцейські ознайомили ліцеїстів із роботою чергової частини, диспетчерської служби «102» та вибухотехнічного відділу. Вихованцям, зокрема, розповіли про порядок реагування поліцейських на виклики громадян, продемонстрували службові автомобілі, на яких здійснюють виїзди поліцейські.

З гостями, зокрема, зустрілися начальник Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування  поліції області Віталій Ковальчук, начальник Управління кадрового забезпечення поліції області Павло Мартинюк, заступник начальника слідчого управління поліції області Олександр Лук’янчук та начальник сектору ювенальної поліції області Інна Остапович.

Також ліцеїсти відвідали музей історії органів внутрішніх справ Волині. Ознайомилися із архівними матеріалами та експонатами про діяльність волинських правоохоронців.

Наш кор.
Фото з сайту ГУНП.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (266) - 86.1%
Пізно (10) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.6%