«Рух» поміняв тренера, а «Волинь» відпустила Горопевшека

«Рух» поміняв тренера, а «Волинь» відпустила Горопевшека

У зимовому міжсезонні особливий інтерес привертають кадрові зміни серед лідерів Першості України з футболу серед команд Першої ліги, до яких належать, передовсім, луцька «Волинь» та винниківський «Рух».


Міха Горопевшек, Віталій Пономар, Назар Мельничук, Євген Неплях, Андрій Стрижеус та Ярослав Котляров, – ці гравці вже точно весною не одягнуть футболок «хрестоносців», бо вирішили залишити команду. Правда, цілком можливо, що від їхніх послуг відмовився тренерський штаб на чолі з Андрієм Тлумаком. Але точно це не стосується захисника Міхи Горопевшека, який у першій частині змагань не лише успішно оборонявся, але й допомагав «Волині»! на вістрі атаки.

«Волинь» подякувала футболістам за співпрацю і побажала успіхів у подальшій кар'єрі», – повідомила пресслужба луцького клубу.

Після 19 турів Першої ліги «Волинь» йде на другому місці, відстаючи на одне очко від «Руху», в якого 39 балів. У команди з передмістя Львова теж несподівана зміна: пішов у відставку головний тренер Леонід Кучук. Натомість президент ФК Григорій Козловський зробив ставку на 53-річного Юрія Бакалова, який уже тренував і цю команду, і вищоліговий ФК «Львів».

Роман УСТИМЧУК.

На фото пресслдужби ФК «Рух»: Юрій Бакалов – новий наставник лідера ліги та найголовнішого конкурента «Волині».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (265) - 86%
Пізно (10) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.6%