"Миколай пам'ятає про всіх": Луцька міськрада привітала дітей

Луцька міська рада традиційно привітала творчо обдарованих дітей та розпочала щорічну акцію “Миколай пам’ятає про всіх”.

Сьогодні, 19 грудня, відзначають день Святого Миколая. Для Луцька це особливе свято, адже святий є покровителем міста. Луцька міськрада спільно зі службами таксі міста вже десятий рік поспіль організовує акцію “Миколай пам’ятає про всіх” для дітей з інвалідністю, що не мають можливості відвідати виїзні новорічні заходи. 

Проте, спочатку керівництво міськради запросило до залу засідань творчо обдарованих дітей з числа дітей-сиріт, дітей з інвалідністю та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Там відбувся невеликий виступ-привітання, театралізоване дійство, на завершення якого до дітей прийшов сам Миколай і, звичайно, приніс із собою подарунки. 

Перед врученням подарунків дітей також привітав “господар цього дому”. секретар міської ради Григорій Пустовіт.

“Я вам хочу сказати, що  Святий Миколай нікого не забуває і, якщо навіть десь під подушкою ви не уважно шукали і не змогли знайти подарунок, то Святий Миколай діток просто так не залишає.”

Святий Миколай разом з іншими учасниками вистави та секретарем міськради вручили кожній присутній дитині подарунок.

Далі відбувся захід біля пам’ятника Святому Миколаю, перед яким запалили свічку та заспівали пісень учні луцької музичної школи №1. Григорій Пустовіт ще раз привітав усіх зі святом та висловив надію, що у наступному році святий покровитель міста так само буде сприяти його розвитку, а також оголосив про початок акції "Миколай пам'ятає про всіх".

Просто від пам’ятника волонтери-помічники Святого Миколая з допомогою служб таксі Луцька вирушили з подарунками до 154 дітей, які не мають змоги відвідувати виїзні заходи.

Наш кор.
На фото Оксани КАШТАЛЯН: Григорій Пустовіт вітає зі святом творчо обдарованих дітей.  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (240) - 86.3%
Пізно (8) - 2.9%
Яка різниця? (8) - 2.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (12) - 4.3%
Мені байдуже (9) - 3.2%