Презентації

Презентації

На Волині представили пілотний проєкт «Державний аграрний реєстр»

Він реалізовуватиметься за підтримки Світового банку та проєкту ЄС «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні».

Участь у заході взяли заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець, голова обласної ради Ірина Вахович, радник Міністра економіки, торгівлі та сільського господарства України Роман Граб, координатор з ІТ діяльності «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами» Володимир Попов, очільники районів та ОТГ області, працівники структурних підрозділів, які виконують функції з питань АПК, керівники фермерських господарств та виконавці проєкту. Долучилися до обговорення проєкту і представники головного управління юстиції в області Вікторія Пирога та Алла Лотвіна.

Державний аграрний реєстр — це електронний майданчик, завдяки якому аграрій зможе легко, швидко та зручно отримувати державну підтримку та взаємодіяти з органами державної влади. Проєкт стартуватиме у січні 2020 року та включатиме інформаційну кампанію, реєстрацію в громадах, оцінку програмного забезпечення і інформаційного менеджменту. Мета Реєстру – зробити взаємодію між державою та сільськогосподарським виробником простою, зручною та прозорою та мінімізувати необхідність безпосередньо контактувати з чиновниками. Протягом березня-серпня проєкт набуде національного поширення.

Богдана ДОВГОПОЛОВА.

Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (234) - 86.7%
Пізно (7) - 2.6%
Яка різниця? (8) - 3%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (11) - 4.1%
Мені байдуже (9) - 3.3%