Зимовий сад у школі

Зимовий сад у школі

Бананове дерево, екзотичні пальми, фікуси, маракуйї, бегонії… 

Городоцьке шкільне лісництво (Маневицький р-н), яким опікуються лісівники ДП «Городоцьке ЛГ», створене порівняно недавно. Проте діти, які працюють під керівництвом талановитого педагога і керівника школи Ніни Терещенко, уже встигли стати кращими на рівні області та вразити всю Україну.  Про це розповідає прес-служба Волинського ОУЛМГ.

І тут не збираються зупинятися на досягнутому. Навіть більше – не планують жодних творчих перерв. Бути у постійному пошуку та дивувати унікальними ідеями обіцяють і надалі. Як от, наприклад, створеним у рідній городоцькій школі… зимовим садом!

Але про все – по черзі.

Ще під час Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв, де саме вихованці з Городка представляли Волинь, діти вразили ексклюзивною виставкою робіт. Вироби зі стабілізованого моху, живі картини та композиції із рослин без коріння – тіландсій – були найбільш оригінальною цікавинкою зльоту.

Юні лісівники постійно працюють над озелененням шкільних територій, парків та скверів рідного села, допомагають лісівникам садити, берегти, доглядати, охороняти ліс, дбати про чистоту зелених насаджень.

Оригінальне озелення проведено на території школи.

І от назріла та вже практично втілена в життя нова ідея – створення зимового саду! Основним розробником проекту та дизайнером стала Ніна Терещенко. Втілювати задумане у життя допомагають педагогічний колектив, діти та місцеві лісівники – працівники державного підприємства «Городоцьке лісове господарство». Зважаючи на те, що всі горять ідеєю, за порівняно короткий час зроблено надзвичайно багато.

(Зліва направо) Інженер з лісових культур ДП “Городоцьке ЛГ” Олена Некришевич, директор підприємства Віктор Данилюк та Ніна Терещенко

Рослини в зимовому саду представлені в широкому асортименті, починаючи із бананового дерева, екзотичних пальм, фікусів, орхідей, маракуйї, бегонії і багатьох інших унікальних рідкісних рослин – навіть перерахувати всі назви досить непросто, все треба побачити на власні очі та почути історії походження представлених видів.

– Задум створити це зелене диво прийшов несподівано. Заручившись допомогою із боку державного підприємства «Городоцьке лісове господарство», місцевої громади та інших небайдужих громадян, успішно реалізовуємо, – розповідає Ніна Терещенко.

Незабаром буде відкриття незвичайного оазису. Відтоді всі охочі отримають змогу відвідати Городоцьку школу, де працюють і навчають надзвичайно талановиті люди, щоб побачити живе диво.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (240) - 86.3%
Пізно (8) - 2.9%
Яка різниця? (8) - 2.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (12) - 4.3%
Мені байдуже (9) - 3.2%