Подарунки для маленьких прихожан

Подарунки для маленьких прихожан

У храм завітав святий Миколай

У Свято-Георгіївському храмі ПЦУ села Голядин Шацького району відбулось святкове богослужіння на честь святого Миколая Чудотворця.

Про це пише Руслана Веремчук на facebook.

«Благодать святого Миколая зійшла на прихожан Свято-Георгіївського храму села Голядин. Напередодні великого християнського свята в храмі відбулось служіння акафісту до святого Миколая. Усі присутні возвеличували Чудотворця в молитві. Кожний просив Божого захисту, здоров'я близьким і рідним та благодаті нашим родинам, миру.

В Україні святого Миколая вважають покровителем і заступником дітей. Тож саме малеча найбільше чекає на це свято. Адже вони знають, що за їхню слухняність, старанність і працьовитість Миколай принесе подарунки під подушку.

У ніч перед Миколаєм усі мають бути щасливими. І ті, хто дарує подарунки, і ті, хто отримує. Сьогодні діти, які прийшли до храму, подарували вірянам невеликий виступ, який підготував один із прихожан Горніч Віктор Миколайович. Вустами дітей читалися вірші та співалися пісні, у яких славили Святого. За це усі дітки, які прийшли до храму, отримали чудові подарунки, що їх люб'язно надала місцева підприємиця Голядинець Валентина Адамівна.

А ще «миколайчики» вручив малечі настоятель храму отець Сергій Зеленько. Диво збувається лиш тоді, коли ми у нього віримо, а мрії здійснюються коли твориться добро» – йдеться у дописі.
  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (240) - 86.3%
Пізно (8) - 2.9%
Яка різниця? (8) - 2.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (12) - 4.3%
Мені байдуже (9) - 3.2%