Головна ялинка Луцька засяяла (+фото)

Головна ялинка Луцька засяяла (+фото) У Луцьку на Театральному майдані відбувся святковий концерт до Дня Святого Миколая та урочисте засвічення вогнів головної ялинки міста.


Сьогодні, 19 грудня, на Театральному майдані у Луцьку відбувся концерт, на завершення якого засяяла ялинкова “трійня”. На майдані зібралися кілька сотень лучан. Вони мали змогу послухати народні пісні у виконанні різних колективів, вивчити кілька танцювальних рухів, які показав помічник Миколая - учитель танців. Також маленький ведучий Миколка розповів усім давню легенду про те, як Миколай став покровителем міста.

На святі були також присутні представники духовенства різних конфесій, керівництво міської ради, облдержадміністрації, обласної ради. Всі вони привітали лучан зі святом та побажали в першу чергу мирного неба.

Особливо важливою частиною цього дійства стало те, що представники “Пласту” передали місту Вифлеємський вогонь миру, який нещодавно був переданий польськими скаутами в Україну. Цей символічний вогонь, запалений на місці народження Христа, традиційно розвозять  по всьому світу скаутські організації до Різдва Христового.

Тоді до лучан вийшов Святий Миколай із янголами і разом із Миколкою запалив ялинкові вогні. Для більшого ефекту в момент увімкнення святкової ілюмінації організатори застосували сценічну піротехніку і це таки справило враження.

Наш кор.
На фото Оксани КАШТАЛЯН: Святий Миколай засвічує ялинку.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (240) - 86.3%
Пізно (8) - 2.9%
Яка різниця? (8) - 2.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (12) - 4.3%
Мені байдуже (9) - 3.2%