Волинянка встановила рекорд України зі спортивної ходьби

Спортсменка з Любешева встановила рекорд України на Всеукраїнських змаганнях зі спортивної ходьби.

Про це пише газета "Нове життя".

У п’ятницю, 20 грудня, в місті Суми відбулися всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби в честь дворазового Олімпійського чемпіона Володимира Голубничого. Участь у них взяла і Любешівська дитячо-юнацька спортивна школа, вихованці якої отримали нові здобутки.

Так, Валерія Шоломіцька (Любешів) окрім першого місця встановила рекорд України на дистанції 3000 метрів - 13:42.53 (U16). Тарас Корецький із Люб’язя, здобувши «золото», встановив особистий рекорд на дистанції 5000 м - 21:16.18 та отримав другий результат у світі (U18). Дмитро Медведюк (Любешів) також був першим на дистанцї 5000м (U20). Посіла перше місце й Катерина Токарчук на дистанції 3000м (U18).

А три юні легкоатлетки Оксана Лук’янович, Катерина Причиніч (учениці В’язівненської гімназії) та Анна Матрунчик (Залаззівський ліцей) зайняли весь п’єдестал на дистанції 2000 м (U14).