«Різдвяні піснеспіви»
19 січня у Луцьку відбудеться уже традиційний міський фестиваль «Різдвяні піснеспіви».
Початок заходу о 12 годині.
Про захід інформують на сайті Луцької міської ради.
Метою фестивалю є розвиток та популяризація національних різдвяних традицій, звичаїв і обрядів, пошук нових різдвяних пісенних творів з волинським колоритом, збагачення репертуару творчих колективів та підвищення їх виконавської майстерності.
До участі у фестивалі «Різдвяні піснеспіви» запрошуються хорові колективи релігійних громад, творчі колективи установ культури, навчальних закладів, громадських організацій та підприємств міста, родинні колективи.
У програму виступів учасників можуть бути включені колядки, щедрівки, різдвяні дійства, православна хорова музика композиторів-класиків, церковна православна хорова музика, авторські твори на різдвяну тематику.
Тривалість виступу - до 15 хвилин.
Заявки на участь у фестивалі приймаються до 30 грудня 2019 року за адресою: Палац культури міста Луцька, вул. Б.Хмельницького, 1.
Телефон для довідок (0332) 728778.
Положення про фестиваль за посиланням – http://bit.ly/2qO5dm5
Наш кор.
- Коментуйте FaceBook
- Коментуйте ВКонтакте
ТОП Новини
У Ковелі відбудеться велопробіг «Лесиними стежками» Війна забрала життя ще одного волинянина Унікальний спецвипуск "Волинської газети", який уже став дефіцитом Брати-комуністи Кононовичі постануть перед судом На честь подвійного свята У прикордонних селах на Волині знайшли білоруську форму Чуємо сирену - йдемо в укриття! Армійцям потрібен квадрокоптер! І потрібно дозбирати на нього гроші! Ковельські легкоатлети вибороли 11 нагород різного ґатунку Волинь втратила ще одного Героя- Опитування
- Результати