Натішилися… Турборежим призначень і звільнень

Натішилися… Турборежим призначень і звільнень Президент Володимир Зеленський звільняє двох щойно призначених голів облдержадміністрацій у Західній Україні через «відсутність жодного результату»!


Отже, 24 грудня ц. р. глава держави вирішив звільнити голову Закарпатської облдержадміністрації Ігоря Бондаренка і главу Львівської облдержадміністрації Маркіяна Мальського.

Про це він заявив на засіданні Ради розвитку громад та територій

«Ми знаємо, яка складна ситуація у нас з кадровою політикою у нашій країні, які не дуже високі заробітні плати у чиновників... Це виклик. Ми розуміємо, що ніхто з вас не бере хабарі, але ще потрібні конкретні результати... Я хочу подякувати двом головам облдержадміністрацій, я прийняв рішення їх звільнити. Не через те, що вони недосвідчені чи не чисті на руки, а тому що ми не побачили у цих двох областях жодного результату», – цитують Володимира Зеленського колеги з «Української правди».

Відтак, можна визнати, що публічне обговорення кандидатур на посади голів облдержадміністрацій та районної ланки виконавчої влади завершилося повним крахом. Адже ще 14 червня Володимир Зеленський запропонував львів’янам обрати найкращу кандидатуру для голови облдержадміністрації, де було представлено троє кандидатів: Дениса Шмигаля – керівника ПАТ «ДТЕК Західенерго» (згодом очолив Івано-Франківську облдержадміністрацію, – ред.), Максима Козицького, який будує «Енергопарк Яворів» та Маркіяна Мальського – почесного консула Австрії у Львові та юриста.

«Жителі міста обрали Маркіяна Мальського – 35-річного керівника Західноукраїнського філіалу юридичної фірми Arzinger, кандидата юридичних наук та колишнього Поважного консула Австрії у Львові», – повідомляв тоді портал «Ваші новини».

Тож 6 липня 2019 р. Президент Володимир Зеленський спільно зі своєю «правою рукою» Андрієм Богданом представили у м. Львові нового очільника виконавчої влади сусідньої області.

Слід зазначити, що обидва керівники – Ігор Бондаренко та Маркіян Мальський – не пропрацювали й 6 місяців після призначення, а їхні особи пов’язують саме із нинішнім Керівником Офісу Президента України Андрієм Богданом

Світлана КОМА.

На фото з порталу «Ваші новини»: Андрій Богдан, Володимир Зеленський під час представлення Маркіяна Мальського.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (210) - 87.1%
Пізно (7) - 2.9%
Яка різниця? (7) - 2.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (9) - 3.7%
Мені байдуже (7) - 2.9%