Вітання з Різдвом за Григоріанським

Вітання з Різдвом за Григоріанським Звернення голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з нагоди святкування Різдва Христового за Григоріанським календарем.


Голова облдержадміністрації привітав волинян із нагоди Різдва Христового, яке римо-католицька церква відзначає 25 грудня.

«Дорогі волиняни! Шановна волинська родино!  25 грудня наша держава разом із європейським співтовариством на державному рівні відзначає Різдво Христове за григоріанським календарем. Тисячі українських родин, сьогодні, зберуться за святковим столом аби відзначити світле та радісне свято – народження Ісуса Христа.  

Різдво Христове – красиве та радісне свято, на яке з нетерпінням чекають і дорослі, і діти. Його святкує увесь світ, але кожен народ вкладає у це свято щось своє, сокровенне. Впевнений, що у цю святу ніч, під час молитви в храмі, кожен українець бажає миру та єдності нашій державі, розвитку та процвітання. 

Це велике християнське свято наповнює наші душі світлом, теплом та радістю, вселяє у серце віру та спокій. У цей день кожен з надією дякує Всевишньому за рік, що минає і вірить, що в наступному році здійсняться найзаповітніші мрії та найпотаємніші бажання.

Від щирого серця вітаю усіх волинян, які святкують Різдво Христове за звичаєм західного обряду. Нехай Вифлеємська різдвяна зірка осяє ваші домівки злагодою, добробутом та достатком, зішле здоров’я та благополуччя, духовний спокій та щастя. Бажаю миру та розуміння нашій волинській родині, оптимізму та впевненості у завтрашньому дні!

Христос народився! Славімо його!» – зазначається у зверненні Юрія Погуляйка.

Наш кор.

На фото Романа УСТИМЧУКА: різдвяні мотиви у костьолі м. Львова, де чимало християн відзначають Різдво Христове саме 25 грудня.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (210) - 87.1%
Пізно (7) - 2.9%
Яка різниця? (7) - 2.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (9) - 3.7%
Мені байдуже (7) - 2.9%