Пацієнта з пересадженим серцем перевезуть з Ковеля до Києва

Пацієнта з пересадженим серцем перевезуть з Ковеля до Києва

Пацієнта, якому напередодні провели трансплантацію серця в Ковельському міжрайонному територіальному медоб'єднанні, перевезуть у Київ для подальшої реабілітації. Його стан - задовільний.

Про це повідомив у Facebook генеральний директор Інституту серця Борис Тодуров, який проводив операцію, пише "Укрінформ".

"Наша трансплантація серця викликала великий резонанс і зацікавленість. Пацієнт в порядку. Сьогодні ближче до обіду привеземо його в Інститут серця. Подальше лікування та реабілітацію  проведемо в Києві", - написав Тодуров.

Він також подякував команді лікарів за злагоджену роботу.

Як повідомлялося, 25 грудня в Ковельському МТМО була проведена перша в Україні за 15 років операція з пересадки серця. Оскільки привезти донорське серце з Ковеля в Київ не було можливості, пацієнта доставили в Ковель. Оперувала бригада з київського Інституту серця спільно з ковельськими медиками.

У донора, 40-річного чоловіка, який загинув від черепно-мозкової травми в результаті падіння з висоти, також вилучили для пересадки обидві нирки. Згоду на донорство дала його сестра.
 
Наш кор.
Фото ілюстративне.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%