«Північний потік-3»: роботи зупинили міни і снаряди…

«Північний потік-3»: роботи зупинили міни і снаряди…

Ще 9 грудня на будівництві шестикілометрової дороги – першої черги Північного обходу Рівного – виявили боєприпаси Другої світової. Тому білоруські дорожники з м. Гомеля тимчасово згорнули роботи. А що далі?

 

Колеги з «Радіо Трек» розповіли, що відбувається зараз та коли волиняни зможуть, повертаючись зі столиці в рідну область, минути сусідній обласний центр із його хронічними «корками»:

«Загалом з початку будівництва Північної об’їзної піротехніки виявили тут 29 вибухонебезпечних предметів минулої війни. Деякі ЗМІ повідомили, що через це білоруська компанія припинила будівельні роботи. Втім, речник Служби автодоріг області Дмитро Леонтіюк цю інформацію спростував:

– Роботи триватимуть до 29-го грудня. Відновляться або 10, або 20 січня. Тобто зупинка робіт пов‘язана виключно з новорічними святами. Щодо боєприпасів, то їх і справді виявляли та знешкоджували фахівці обласного управління надзвичайних ситуацій. Ці роботи закладені у проєкт, і включені в загальну вартість робіт – 746 млн грн. Тобто, перед виконанням земельних робіт територію обстежують піротехніки, спочатку працюють вони, потім –будівельники.

Цю інформацію підтвердив і речник обласного Управління ДСНС Дмитро Мельник:

– Так, наші там працюють. Усе, що ми там виявили – знешкоджено. Нині будівельники працюють на чистій території. Загрози їхньому життю поки немає.

Відтак, тендер на будівництво першої черги Північного об’їзду Рівного (часто цей проект неофіційно називають «Північним потоком-3» через присутність виконавця робіт із північного сусіда України, де є чимало вітчизняних кваліфікованих дорожніх організацій, – ред.) виграв трест із м. Гомеля.

На це з Державного бюджету витратять майже 746 млн грн.

«У перспективі ця дорога, яка матиме дві смуги руху, з’єднає сарненську та луцьку траси. Реалізацію цього масштабного проєкту розпочали, аби звільнити обласний центр від транзитних автомобілів, що прямують на Волинь», – зазначається.

Світлана КОМА.

На фото Дмитра ЛЕОНТІЮКА: будівництво об’їзної дороги біля м. Рівного.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%