Княжий град зустрічає Героїв

Княжий град зустрічає Героїв

27 грудня у Володимирі-Волинському з нагоди повернення із зони проведення операції Об’єднаних сил відбудеться урочиста зустріч військовослужбовців 14-ої ОМБр імені Князя Романа Великого.

Як повідомили в Володимир-Волинській міськраді, о 8.45 год. від місця розташування бригади вул. Ковельською до площі Героїв вирушить колона військових, де о 10:00 відбудеться урочиста церемонія.
«Мешканців міста, які хочуть подякувати усім, хто носить горде звання – Захисник України, для кого патріотизм – не просто слова, запрошуємо долучитися до заходів і гідно зустріти бійців», – зазначається в повідомленні.

Слід відзначити жертовність, мужність та стійкість бійців та командирів спочатку 51, а згодом 14 ОМБр, яка бере участь у бойових діях на Донбасі з травня 2014 р. Під час останньої ротації під час виконання бойових завдань на Луганщині бригада зазнала чергових втрат, зокрема, 9 грудня внаслідок підриву на ворожому вибуховому пристрої загинуло 3 військовослужбовці, з яких двоє були уродженцями Рожищенського р-ну…

Світлана КОМА.

На фото Ірини ЛІЩУК: так у Княжому граді зустрічатимуть легендарних військовиків.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (542) - 87.8%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%