"Випробування радістю": тренінг для мам

У Луцьку навчали мам дітей із порушеннями розвитку у рамках соціального проєкту.

Про це повідомляє пресслужба Луцької міської ради.

22 грудня відбувся завершальний тренінг для мам громадської організації батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку у межах реалізації соціального проєкту «Випробування радістю». 

Проєкт переміг в Конкурсі соціальних проектів, спрямованих на вирішення проблем сімей/осіб, які опинились в складних життєвих обставинах. Він реалізується за фінансової підтримки управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради.
 
Проєкт покликаний в першу чергу підтримати та психологічно допомогти мамам, які виховують особливих дітей і на яких зазвичай лягає весь тягар по вихованню дитини.
 
Традиційно проблеми сімей, які виховують дітей із особливими потребами, розглядають винятково через призму проблем дитини. У більшості випадків допомога обмежується консультаціями з питань навчання та виховання, але при цьому випускається з поля зору дуже серйозний аспект — емоційний стан самих батьків.

Тож всі тренінги у межах проекту були направлені на допомогу мамам, щоб нормалізувати їх емоційний стан, знайти свої внутрішні та зовнішні ресурси, навчитися справлятися зі стресами і шукати вихід зі складних ситуацій.
 
Наш кор.
Фото з сайту міськради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (68) - 86.1%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%