Волинь газифікована майже на 70%

Волинь газифікована майже на 70%

Цьогоріч на Волині газифікували понад 6 тис помешкань волинян.

Про це інформує пресслужба АТ «Волиньгаз».

Щорічно підприємство здійснює доставку близько 0,5 млн кубометрів газу для майже 250 тис. побутових споживачів, 2,5 тис. промислових підприємств, комунальної теплоенергетики, бюджетних установ та інших суб’єктів господарювання. Щодня фахівці обслуговують 1400 шкафних газорегуляторних пунктів і 412 газорегуляторних пунктів.

Рівень газифікації області природним газом становить майже 70%, або 10 міст, 16 селищ міського типу та 632 села. Приладами обліку оснащено понад 85% споживачів. 

АТ «Волиньгаз» не продає газ, а лише доставляє його споживачеві. З кінцевої ціни блакитного палива, яка регулюється Кабінетом Міністрів України та у листопаді  2019 року становила 7 грн 07 коп. за 1 кубометр, газорозподільна компанія отримує лише 7% або 71,3 коп. Ці кошти і є вартістю послуги з доставки газу. Вони йдуть на обслуговування мереж, регулювання тиску, зарплати працівникам, пальне для аварійних служб, встановлення та повірку лічильників. Однак варто зазначити, вартість послуг з розподілу газу не покриває усіх витрат газорозподільної компанії. Ціни на товари та послуги, що купують облгази, зростають, а вартість їх послуг не змінювалась вже декілька років поспіль.

Споживач має право отримувати інформацію щодо якості природного газу. Показники якості газу, який реалізує споживачам області гарантований постачальник у Волинській області, можна щоденно переглядати на офіційному сайті «Волиньгазу» (vlgas.104.ua) у розділі «Якість газу».

Наш кор.

Фото з відкритих джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (68) - 86.1%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%