«Волиньгаз» відкрив два сучасні Центри обслуговування клієнтів

«Волиньгаз» відкрив два сучасні Центри обслуговування клієнтів

За форматом європейського зразка на Волині запрацювали шостий Центр обслуговування клієнтів АТ «Волиньгаз» у м.Горохів та сьомий – у м.Ківерці.

Про це інформує пресслужба АТ «Волиньгаз».

Вони обслуговуватимуть понад 20 тис. споживачів міст і прилеглих районів. Клієнти зможуть тут вирішити всі газові питання.

У Центрах обслуговування дотримана головна концепція: комфортні умови для клієнтів, просторі приміщення, зручні зали очікування, доступ до wi-fi, можливість скористатися послугами Особистого кабінету та одразу на місці зареєструватися в ньому. При цьому, споживач має максимальний доступ до інформації, яку за потреби отримує у фахівця або на інформаційних стендах.

У Горохові Центр обслуговування розташований на вул. Козацька, 98, у м. Ківерці – на вул. Матросовій, 9. Графік роботи: щодня з 8:00 до 17:00 год., обідня перерва – 13:00 – 14:00, вихідні – субота та неділя.

Сучасні технології обслуговування та доступність ЦОКів дають можливість зекономити час, спростити процедуру одержання послуг, а також бути в курсі всіх нововведень на газовому ринку держави.

Наш кор.

Фото Оксани ШВЕЦЬ.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (68) - 86.1%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%