Спецпідрозділи КОРД отримали поповнення

Спецпідрозділи КОРД отримали поповнення

Ряди поліцейських підрозділів особливого призначення поповнили новобранці з Центру підготовки. Серед випускників вперше є жінка-спецпризначенець із позивним «Коса». Вже завтра ці поліцейські нестимуть службу у своїх підрозділах.

Про це повідомляє пресслужба ГУНП.

Учора, 27 грудня, випускники Центру підготовки підрозділів поліції особливого призначення отримали сертифікати про закінчення навчання. Привітали випускників-спецпризначенців Голова  Нацполіції України Ігор Клименко та керівник відділу з правоохоронних питань Посольства  США в Україні Стефані Холмс.

За словами Ігоря Клименка, якісна професійна підготовка спецпризначенців рятує не одне людське життя, адже саме на бійців КОРДу покладається завдання силової підтримки при проведенні поліцейських заходів і спецоперацій.

Він також зауважив, що цього року вперше серед випускників Центру підготовки підрозділів поліції особливого призначення є жінка. Поліцейська з позивним «Коса» до цього працювала в патрульній поліції та пройшла жорсткий відбір.

Водночас Ігор Клименко висловив вдячність іноземним  партнерам  за підтримку та допомогу Національній поліції України в питаннях комплектування та навчання спецпризначенців.

«Я хочу подякувати  американським колегам, які з 2016 року підтримують нас. Вони стояли з Національною поліцією біля витоків створення КОРДу та допомагали у формуванні боєздатного підрозділу», – сказав Ігор Клименко.

Наш кор.
Фото з сайту ГУНП.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%