Успішний проєкт

Успішний проєкт

У Рачині відкрили сімейну молочну ферму

  • У селі Рачин Горохівського району відкрили сімейну молочну ферму. Про це повідомляють у Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністраці 

Голова господарства Ігор Юхимчук фермерує з 2012 року. Цьогоріч він став учасником проєкту ТОВ «Укрмілкінвест» та кластеру «Натуральне молоко» в рамках якого надавалася підтримка на для відкриття ферми.

Проєкт допоміг господарю побудувати фермерське приміщення та закупити високопродуктивну худобу.

«Людей, які вирішили присвятити себе роботі на землі, які розвивають ферми сьогодні не вистачає в Україні», - підкреслив директор департаменту агропромислового розвитку Юрій Горбенко. – «Така форма господарювання допоможе повернути людей із заробітків, оскільки створює нові робочі місця. Більше того, такі господарства сприяють створенню аграрних династій, адже любов до фермерства передається бід батька до сина». Юрій Горбенко подарував господарю два рулони шпагату для заготівлі кормів.

 Керівник проєкту Сергій Чернієнко повідомив, що це – третя ферма відкрита на Волині, а ще 8 сімейних молочних ферм планується відкрити в найближчий час.

Привітали господаря із відкриттям ферми голова районної ради Тарас Щерблюк, в.о. голови райдержадміністрації Андрій Розтока та директор Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Ірина Рабінська.

Серед присутніх на відкритті також були господарі, які бажають відкрити власні сімейні молочні ферми. Усі мали можливість оглянути новозбудоване приміщення, поспілкуватися із проєктантами та поділитися досвідом.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 85.9%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%