Сервіс

Сервіс

Сьомий Центр для споживачів газу

У Ківерцях відкрили Центр обслуговування споживачів газу. Він став сьомим у мережі Центрів обслуговування “Волиньгазу”, які працюють у форматі “відкритого простору”. Про це йдеться на сайті Ківерцівської райдержадміністрації.

На відкриття Центру прибули голова сектору НКРЕ КП у Волинській області Андрій Козачук, голова правління АТ “Волиньгаз” Мирослав Коротя, в.о. голови РДА Юліан Таранчук, голова районної ради Олександр Гурський, перший заступник міського голови Ігор Мисковець, керуюча справами Ківерцівського відділення філії - Волинського обласного управління АТ «ОЩАДБАНК» Антоніна Ніфака, благочинний Ківерцівського округу ПЦУ, протоієрей Іван Семенюк, представники установ та небайдужі ківерчани.

Керівники міста та району привітали ківерчан з знаменною подією, яка стала доброю звісткою у ці різдвяні дні.  Відкриття Центру стало ще одним кроком на шляху до нових та більш прозорих відносин між компанією та її клієнтами. Юліан Віталійович та Олександр Григорович вручили Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації за професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків  старшому майстру Ківерцівської дільниці Ківерцівського відділення АТ «Волиньгаз» Оксані Прокопюк, начальнику Луцького відділення АТ «Волиньгаз» Дмитру Бонюку.

Голова сектору НКРЕ КП у Волинській області Андрій Козачук зазначив, що такий сучасний центр – це вимога часу, реально сучасний підхід для обслуговування споживачів Ківерцівського району. В короткий термін, якісно та швидко зроблено ремонт приміщення. Облаштовано відповідні зони для клієнтів.

- Поступово на Волині будуть відкриватися сучасні центри обслуговування  споживачів газу. Приємно, що волиняни мають уже сім Центрів обслуговування клієнтів. Загалом в Україні таких Центрів понад  сто, - наголосив голова правління газорозподільної компанії “Волиньгаз” Мирослав Коротя. - У разі потреби тут менеджер надаватиме клієнтам консультації з нескладних питань, допоможе зареєструвати особистий кабінет і проінструктує щодо дистанційних способів передачі показань газового лічильника. В одному місці клієнти оперативно отримуватимуть весь спектр послуг, що стосуються газопостачання. Крім консультацій з розрахунками є можливість вирішити питання технічного характеру – це видача технічних умов на підключення до систем газопостачання, узгодження проектної документації, замовлення послуг з технічного обслуговування або ремонту газового обладнання.

Після урочистого перерізання стрічки за християнською традицією був проведений чин освячення приміщення, який здійснив настоятель Свято-Покровського собору Іван Семенюк.

Приємною несподіванкою стали для гостей та запрошених вінчування від колядницького гурту РБК ім.. Михайла Ковальова.

Центр обслуговування клієнтів буде працювати з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00 без перерви на обід. Адреса центру: м. Ківерці, вул. Матросова, 9. 


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 85.9%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%