Актуальне!

Актуальне!

Забезпечити безпеку на дорогах!

У Луцькій райдержадміністрації відбулася нарада, на якій ішлося про заходи щодо запобігання надзвичайних ситуацій в зв’язку з погіршенням погодних умов.

Її провела перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Сафронова, за участю профільних служб району. Про це повідомляє сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики райдержадмінстрації.

Начальник районного відділу УДСНС України у Волинській області Руслан Лишук зазначив, що сніговий покрив наразі незначний. Разом з тим, на дорогах загального користування працює дорожня служба та спеціальна техніка, що здійснює посипання піщано-сольовою сумішшю задля уникнення на дорогах ожеледиці..

Наталія Сафронова наголосила: «Надзвичайно важливо бути готовим до будь-яких погіршень погодних умов в районі, адже набагато легше оперативно спрацювати під час негоди, аніж потім ліквідовувати наслідки, які вона завдасть. Саме тому всі служби району повинні максимально зосередитись на цьому питанні у зимовий період 2019-2020 року.

За результатами наради дано доручення тримати на контролі забезпечення стабільності роботи закладів соціальної сфери, а також посилити інформаційно – роз’яснювальну роботу серед власників автотранспорту щодо заміни шин та дотримання правил дорожнього руху.

Наш кор.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 85.9%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%