На подіумі – діти!

На подіумі – діти!

ПЕРШИЙ «LUTSK FASHION WEEKEND KIDS»

Луцьк відсвяткував свій перший “Lutsk Fashion Weekend Kids”, де взяли участь діти зі Львова, Володимира-Волинського, Луцька та діти з Рожищенського притулку. Про це повідомляють наші колеги з видання "Волинь Online".

Близько 100 юних моделей демонстрували одяг та аксесуари від дизайнерів та брендів: Mosiychuk, Crocodile Kids Shoes, Shato Homewear, Reporter Young, Sinsay, Shulyk design, Parkas та концептуальної колекції протидії булінгу “Слово діє” від Creative Studio.

Дійство проходило в Музеї Сучасного Українського Мистецтва Корсаків. Організатор події – агентство моделей “Grace Model House” (Анна Тріль – володар почесної премії Ukrainian Fashion Industry Awards за вагомий внесок у розвиток індустрії моди України та її команда).

Ведучі вечора Анна Климовець та Елізабет Королюк.

Діти з притулку у місті Рожище вперше вийшли на подіум та спробували себе у ролі моделі, відвідали розважальний комплекс “Кенгуру” та отримали у подарунок не лише речі з брендового магазину, а й пам’ятні кружки з логотипом “Lutsk Fashion Weekend Kids” та інші приємні та корисні подарунки!

Вихованці школи моделей “Grace Model House” організували виставу «Червоні чобітки». Режисер-постановник Світлана Пилипчук. Ролі виконували: Циганов Сергій, Циганова Мілена, Сметюх Анна, Тер-Маркарян Даниїл, Огроднічук Каріна, Карпюк Маргарита, Гулієв Ельдар. 

Танець сніжинок виконували учні школи сучасного танцю “Showbox” Ольги Лактіонової.

Колядували вихованці вокальної студії Тетяни Ярошик “Spivanochka Show” Асоціація Сценічних Мистецтв у м.Луцьку

Усі учасники заходу отримали Дипломи Учасника та Подяки від організаторів.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 85.9%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%