Вітаємо!

Вітаємо!

Золота зірка – у головної редакторки сайту «Сім’я і дім»

Журналістка Інна Семенюк отримала корпоративну нагороду VolWest Group «Star Manager 2019». "Волинська газета" вітає колегу та бажає у майбутньому вибороти ще багато нагород.

VolWest Group – це інвестиційна компанія, до структури якої належить і найбільший медіа-холдинг Волині CID Media Group.

Ексклюзивний золотий значок та сертифікат «Star Manager» вручають за особистий внесок розвиток Інвестиційного проекту під час новорічної вечірки, повідомляють наші колеги з видання "Район бізнес".Інна Семенюк працює у CID Media Group з 2007 року. Розпочинала журналісткою газети «Сім’я і дім», згодом очолила журнал «Сімейний порадник». У 2017 році Інна запустила всеукраїнський онлайн-проект «Сім’я і дім» українською мовою.

Попри те, що ніша, у якій працює видання, перенасичене російськомовним контентом, сайт входить у п’ятірку найпопулярнишіх в Україні у своїй тематиці.Нагадаємо, золоту зірку «Star Manager 2018» отримала керівниця мережі Район.in. ua Наталія Пахайчук.


Команда менеджерів CID Media Group: керівниця мережі сайтів Район.in.ua Наталія Пахайчук, головна редакторка видання «Таблоїд Волині» Наталія Мазепа, головна редакторка сайту «Сім'я і дім» Інна Семенюк та директор Ігор Денисевич

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 85.9%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%