Юні таланти

Юні таланти

Ковель: «Зимовий калейдоскоп» відсвяткувала 25-річчя!

Виставка-конкурс «Зимовий калейдоскоп» двадцять п’ятий рік поспіль відбувається у Ковелі. Днями у культурно-просвітницькому центрі  відкрито вернісаж та нагороджено переможців.

Свої роботи представили 250 юних художників та майстрів-початківців декоративно-прикладного мистецтва. У їх творах переважає новорічно-різдвяна тематика.

Тут зібрали понад 350 малюнків та поробок.  Як і раніше, конкурсанти творчо змагалися у чотирьох категоріях, в залежності від віку.

Директор художньої школи імені Андроника Лазарчука та голова журі Олена Цьомик відзначила, що кожного року конкурс радує і дивує творчими задумами. “Майстерність та художній фах в дітей розвиваються. І фантазія теж. Теми ті ж самі, але композиції різні, несподівані. Тому, думаю, що конкурс себе виправдовує. Щораз діти демонструють свій талант та креативні ідеї. І ми, дорослі, будемо старатися, щоб ця цікавість до конкурсу не згасала ”, - зауважила Олена Степанівна.

До присутніх звернулась секретар міської ради Віра Федосюк, яка привітала усіх з прийдешніми святами.  Віра Іванівна каже, що уже впродовж багатьох років є членом журі і постійно юні художники вражають своїми неймовірними задумами, креативом, розмаїттям барв і сюжетів.  
Вона побажала  і надалі митцям творчого натхнення, нових ідей. Усім  присутнім  - миру, злагоди, благополуччя,  здійснення усіх планів і задумів та веселих свят.

Олена Цьомик разом з секретарем міської ради Вірою Федосюк та заступником міського голови Ігорем Прокопівим вручили відзнаки та подарунки переможцям та призерам  творчих змагань.

Гран-прі виставки-конкурсу отримала Катерина Дацюк. Перемогу серед учасників віком від 13 до 15 років здобула Анна Чирук. У категорії від 10 до 12 років перше місце у Соломії Батюк та Дарини Сізих, а серед 9-річних художників перемогу святкувала Кіра Зіньчук. У категорії «декоративно-прикладне мистецтво» найкращими визнано роботи Зоряни Дубіної та Володимира Синьчука.

Чимало нагород маленькі митці отримали за високий рівень виконання та активну участь.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (405) - 87.1%
Пізно (15) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 4.3%
Мені байдуже (16) - 3.4%