Рішення

Рішення

Нововолинський міськвиконком заборонив використання піротехніки

З метою забезпечення публічної безпеки і порядку, запобігання правопорушенням під час проведення святкових, новорічних та різдвяних заходів, виконавчий комітет Нововолинської міської ради прийняв рішення  «Про заборону використання піротехнічних виробів». Про це повідомляє Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.

«Заборонити використання піротехнічних виробів (петард, феєрверків, салютів тощо) фізичним і юридичним особам на вулицях, прибудинкових територіях, у громадських місцях, а також суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність у сфері ресторанного господарства, громадського харчування, розважальних закладів, об’єктів соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення в межах території м. Нововолинськ та смт. Благодатне.

Рекомендувати суб’єктам господарювання проводити попереджувальну роботу з відвідувачами щодо недопущення застосування ними піротехнічних виробів поблизу вищезазначених об’єктів, під час проведення розважальних та святкових заходів та відпочинку»,- йдеться у даному рішенні.

Відділу торгівлі, побуту, та захисту прав споживачів міськвиконкому наголошується на необхідності проведення інформаційно-роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання ресторанного господарства, громадського харчування, розважальних закладів, об’єктів соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення, що розташовані в межах території м. Нововолинськ та смт. Благодатне, щодо беззаперечного дотримання та виконання даного рішення, а Нововолинському ВП Володимир-Волинського ВП ГУНП у Волинській області - на забезпеченні жорсткого контролю за забороною застосування піротехнічних виробів на території міста та селища.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%