Важкий старт

Важкий старт

Після бронзового та срібного фінішів минулих сезонів луцька волейбольна команда веде відчайдушну боротьбу за місце в чільному квартеті.


Чемпіонат України з волейболу. Суперліга. Жінки. 1 етап. 7 тур: «Орбіта-ЗНУ-ЗОДСШ» (Запоріжжя) – «Регіна-МЕГУ-ШВСМ» (Рівне) – 3:1, 3:0,  «Білозгар-Медуніверситет» (Вінниця) – «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» (Тернопіль) – 0:3, 0:3, «Волинь-Університет-ОДЮСШ» (Луцьк) – «Університет-ШВСМ» (Чернігів) – 3:0 (25:20, 25:21, 25:23), 3:0 (25:19, 25:12, 25:10).

У матчі в м. Луцьку, що відбувся у залі ОДЮСШ, дівчата з команди Володимира Жули не змогли протиставити бронзовим призеркам минулого чемпіонату буквально нічого і в жодній із проведених партій повторного поєдинку. Тому лучанки закономірно відсвяткували успіх. А от у стартовому протистоянні боротьба на майданчику точилася запекла, про що свідчать цифри кожної з партій.

А вже 4 січня в сусідньому м. Рівному підопічні Богуслава Галицького поміряються силами з «Регіною-МЕГУ-ШВСМ».

Наразі ситуація в турнірній таблиці після турів така: лідирує «Хімік» (Южне), в якого 39 очок. Далі  СК «Прометей» (Кам’янське, Січеславська обл.) – 38, «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» – 37, «Полісся-ЖДУ» (Житомир» і «Орбіта-ЗНУ-ЗОДСШ» (Запоріжжя) – по 25. «Волинь-Університет-ОДЮСШ» здобула 15 очок і посідає 6 місце. Нижче від лучанок – «Університет-ШВСМ» ()Чернігів) – 6 очок, «Регіна-МЕГУ-НВСМ» (Рівне) – 4 і «Білозгар-Медуніверситет» (Вінниця) – 3.

Світлана КОМА.

На фото пресслужби ФВУ: чернігівська команда «Унівверситет-ШВСМ», яка програла в м. Луцьку.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.4%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%