Диво-яблуко

Диво-яблуко Весняний плід яблуні зрісся з осіннім. Про це розповів на своїй фейсбук-сторінці любешівець Петро Кравчук.

«Бачив багато різних незвичайних яблук. А ось таке – вперше! Подивіться – воно й справді унікальне! Бо зрослися плоди вже після того, як теплої ОСЕНІ ПОВТОРНО зацвіла яблуня і зав'язався осінній плід. І ось це невеличке зелене осіннє яблучко чомусь пригорнуло яблуко, яке росло ще з весни. І вони – зрослися щічками.

Передала це диво природи мені учора (тобто уже перед самим Новим роком) Альона Матюк із Седлищ. І що цікаво, що яблуко добре збереглися у своєму первинному вигляді (адже навіть обидві плодоніжки вціліли до цього часу). Розповіла, що купили його з яблуками на оптовому складі в Луцьку. Замітили, коли перебирали яблука в магазині. І тоді продавчині сказали, що «потрібно це яблуко передати Петру Кравчуку, щоб він про нього розповів».

Я часто отримую подібні повідомлення і запрошення, коли люди зустрічаються з чимось незвичайним. Адже знають, що потім описую природні дива в газетних та журнальних публікаціях та своїх книгах. І про них згодом дізнаються тисячі допитливих читачів. Тому принагідно дякую усім моїм шанувальникам за довіру! А ще – вітаю з Новим роком!»

Наш кор.

Фото Петра Кравчука.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (580) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%